| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Joc Euro Truck Simulator 2, problema e ca, vopsesc Tirul intr-o culoare de ex negru, dupa 10 minute se face roz, stiu ca asta vine ca nu am jocul original cumparat, dar nu as putea sa nu se mai schimbe culoarea? fara sa il cumpar?
PS. Jocul e descarcat de pe siteul lor official
Dau Funda
Toate cele bune
Si la multi ani tuturor fetelor si femeilor si mamelor de 8 Martie

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai versiunea demo si nu poti schimba culoarea, doar daca ai descarca jocul de pe internet intreg ai putea face ce vrei tu.

| HardCore7750 explică (pentru mgtow):

Nu are cum sa fie demo..., jocul are 2 GB, iar cand l-am instalat de pe siteul lor, avea vreo 500 MB, deci, demo nu are cum sa fie.
Toate cele bune

| mgtow a răspuns (pentru HardCore7750):

Nu e versiune full, altfel plateai daca era intreg jocul. Daca ai platit si l-ai descarcat e alta treaba...

| HardCore7750 explică (pentru mgtow):

straight face Daca era demo, aveam multe limitare si mai putine zone de dus marfa, am toate harta, am am vazut nici o limitare, doar chestia aia banala ca se face roz camionul
Toate cele bune