| ozzy_6626 a întrebat:

Salut.Joc euro truck simulator pe un sistem cu placa video nvidia 256 mb procesor 3200+ 1 gb ram stiti careva cum sa-mi setez jocul pentru imi mere cat mai bine pe sistemu meu? Are multe setari da vreau una cat mai exacta si cat mai buna. Daca stiti careva pls ajutati-mawinking raman dator.

3 răspunsuri:
| mikyandy97 a răspuns:

Incearca sa pui o rezolutie cat mai mica pentru a merge mai bine incearcabig grin

| ozzy_6626 explică (pentru mikyandy97):

Joc pe rezolutia 740 aia da nu stiu ce sa dau pe open gl sau direct x si aia cu hardware acc daca bifez ma ajuta cu ceva?

| mikyandy97 a răspuns:

Nuj incearca