| coosmin24 a întrebat:

Joc Gta 5 si mi s-a blocat la personajul trevor (nu imi mai apare misiuni de facut, plus ca nu imi fa voie sa schimb caracterul sa revin la ceilanti 2 jucatiori). Am cautat pe net dar nu am gasit momentan nici o rezolvare, stie cineva ce are sau ce pot sa fac?
Multumesc mult. Raman dator!

2 răspunsuri:
| Ionela192882 a răspuns:

Intra din nou
Poate ai virusi pe telefon sau poate ca in acel moment te suna cineva si ti s-a blocat si mie mi s-a intamplat tot asa, Sper ca ti-am fost de ajutor! pa!

| coosmin24 explică (pentru Ionela192882):

Nu stiu la ce re referi?!