| AlexandarAlx a întrebat:

Salut joc LOL si am lvl 20 si vreau sa imi iau rupe AP eu joc cu akali/katarina, ce rune sa imi iau?

6 răspunsuri:
| Dragonfall a răspuns:

Salut uite pagina mea de lolking http://www.lolking.net/summoner/eune/19768573#runes pagina 6 pentru rune standard de AP

Răspuns utilizator avertizat
| Dragonfall a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Trebuie sa dai click pe Runes ( in caz nu te redirectioneaza automat ) si pe urma click pe 6 scrie pe ea " AP 1- balanced "

| Uzi17 a răspuns:

Marks - Magic penetration
seals- armor
glyphs - magic resist
qintessences - ability power

| DLeonard1998 a răspuns:

Depinde de inamic daca e zed recomand armor la seal(daca e magic atunci eu pun ap/lvl pentru acel minim dmg :] ), magic pen la mark, glyph mr daca joci defensive sau ap/lvl pentru akali si ap flat pentru katarina (pentru ca nu ai sustain, iar akali are aceea pasiva cu spellvamp), quintessence 3x ap flat sau 2x ap flat 1 armor sau 2x ap flat 1 mr depinde cum vrei sa joci happy

Plat 5 player (am fost plat 3 dar nu am mai jucat :'( dar sper ca te-am ajutat)