| Diabloo a întrebat:

Salut, joc metin2 rextor si am caracter un ninja pe lama si nu stiu ce bns sa pun ca sa dau foarte bine. De exemplu sunt unii ninja care dau mult DMG chiar daca am scutu anti ninja si full pumnal. Aaaa am si un sura pe AM si nu stiu ce bns sa ii pun sa dau foarte bine si cu el. Dau Funda. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Black38 a răspuns:

La ninja dexteritatea iti creste damageul pe skil deci pune dexteritate pe arma si armura, mai i-ati o freza cu 10 ninja si pune semiom si blocare pe iteme