| RxDooM a întrebat:

Joc Metin2.ro pe Trianguli si am o problema.Am iteme foarte bune cu 2kpv si 1, 5kpv +9 si tot asa cal armat lvl 40 freza toate cele, contul perfect DAR...Corpul rezistent mi s-a facut M la lvl 20 si acum sunt 40 si abia ca am Atacul spiritului la lvl 17 ce sa fac? Sa imi fac alt cont sau nu merita si nu e asa grav
Dau funda! Rapid!

Răspuns Câştigător
| xGeorGex a răspuns:

Daca tu poti face rapid lv 40 fa-ti un cont nou. Daca nu cumpara pentru Atacul spiritului banderola uitarii si fa-l la 17 puncte. Bafta!

| RxDooM explică (pentru xGeorGex):

Da banderola uitarii nu e pentru punctele dela statu? Si mai am o intrebare,daca imi fac un cont nou, sa il fac tot war sau altceva, si daca war, corp sau mental, sau daca altceva ce anume? multumesc mult te rog raspunde la mesaj ca oricum ai funda happy

1 răspuns: