| Stan_Radu_1979 a întrebat:

Joc metin2 TDL, ALCOLICII, cineva mi-a furat itemelecrying, cine vrea sa ma ajute cu vreun cont va rog dau funda celui care imi da. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Kr5 a răspuns:

Intra pe lumea maimutelor il cauti pe unu caspi daca mai joaca si ii zici ca la rugat aki sa te ajute cu ceva (aki e o fata fosta lui iubita din joc si a mea din realitaterolling on the floor) ) vezi daca ai noroc gm este un nesuferit de 100kg appe 2 metrilaughing si are numele jigsaw parca aveam si id lui tongue

| Stan_Radu_1979 explică (pentru Kr5):

Da imi trebuie pe alcolicii ca pe lumea maimutelor nu mege crying

1 răspuns: