| azoteu2020 a întrebat:

Salut joc metin2 united si m-am lasat de el si acum cand vreau sa il iau iar nu se mai incarca siteul de intrat pe el intru dar cand dau la download zice ca sa incarca si sta asa mereu ce trebuie sa fac ca sa iau jocu plzz raspunss

Răspuns Câştigător
| har a răspuns:

Poate e ceva la calc, sau vreun bug de la ei, incearca sa iei de pe site original si sa bagi serverul privat... eu nu mai joc metin2 ca nu imi place dar sper ca te-am putut ajuta big grin

1 răspuns:
| azoteu2020 explică:

De pe siteul original incerc dar zice ca sa incarca si sta asa continu am incercat asta 3 zile la rand ma rog daca nu vor mai fi raspunsuri iti voi da vunda