| MrJoker30 a întrebat:

Joc Metin2 WoM RO si am un cal incepator... problema este ca nu am fan sa ii dau. Are cineva sa ii cumpar? Sau daca nu, macar sa imi spuna unde pica. P.S.: Sunt pe regatul galben.

3 răspunsuri:
| Ștefan_Ungureanu_1997 a răspuns:

Daca ai cal incepator o sa iti pice la mobi de nivelul tau. Bate mobi de nivelul tau ( daca ai 25-30 du-te la salbatici in map2 de exemplu) si o sa iti pice.

| MrJoker30 explică (pentru Ștefan_Ungureanu_1997):

Am 30, merge la orice fel de salbatici? sau doar la arcasi.

| Ștefan_Ungureanu_1997 a răspuns (pentru MrJoker30):

Incearca la orice mobi de nivelul tau sau putin mai mare, la cei la care iti pica diverse iteme o sa iti pice si fan.