| SergiuDani2001 a întrebat:

Salut joc metin2ro pe sv Apollo si nu stiu cum sa fac bani.
Am un buget de 50kk joc pe caracterul lycan am lv 34.
Nu vreau sa aud " du-te la minerit scoti 40kk" mai bine pescuiesc decat sa merg sa mineresc ca scot mai mult...laughing si nu vreau metode vechi si nefolositoare.Eu ma gandeam sa fac comert sa iau chestii mai ieftine si sa vand mai scump dar...
Sau am incercat sa upgradez la fierar de breasla am iesit cu un profit de minus 6kk big grin deci un sfat de la cei experimentati care fac sute de kk nu vreau 1kk pe zi 2kk 3kk...

s

3 răspunsuri:
| Uzi17 a răspuns:

Ai putea oricand sa joci cu hack-uri :))
Daca vrei iti dau eu m2bob crackuit
http://www.mediafire.com/download/0984rz9798y2d03/M2Bob+-+Version+4.0.2.rar

| SergiuDani2001 explică (pentru Uzi17):

laughing nu prea mai am incredere in hackuri dupa ce am luat ban pe un cont in 2 ore si ma indoiesc ca cei de lv 50(plus) inca mai joaca cu hack =] dupa ce atingi lv 30 in vreo 5-6 ore peste cam 24 ore ai ban deci nu prea ai ce scoate.

| SergiuDani2001 explică (pentru Uzi17):

Nici macar nu merge linkullaughing