| bLaKie a întrebat:

Joc metin2RO si am o problema : de la un timp cand vreau sa intru pe server imi scrie "Eroare la conectarea pe server" sau ceva de genu`. Conturile merg, le-am incercat pe site-ul lor, am reinstalat metinul dar tot degeaba... FUNDA cui ma ajuta big grin!

Răspuns Câştigător
| GaNeA001 a răspuns:

Salut! daca zici ca iti scrie Eroare la conectarea pe server doar aceste 3 motive exista : E plin server-ul, Se lucreaza (in fiecare miercuri asa stiam ) Sau ti-a cazut internetul. Succes! Funda?

3 răspunsuri:
| v1rUsSs a răspuns:

Ati da eroare deoarece este canalul plin sau se lucreaza la server Funda?

| noname43 a răspuns:

E adevara se lucreaza, e plin, sau ai neto prost poate in ziua aia ca se mai intampla.

| noname43 a răspuns:

E adevara se lucreaza, e plin, sau ai neto prost poate in ziua aia ca se mai intampla.