| FlaviixD a întrebat:

Salut,joc Metin2Steel si de ceva timp apar in continuu playeri cu |GA| |GM| |SGM| in fata numelui.
Va rog daca puteti si stiti sa imi spuneti si mie cum imi pot pune si eu |GM|i in fata numelui dau Funda.
Multumesc

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Asta e adevarat cat de cat nu poti sa dai ban, mute, kick etc. dar in schimb poti sa te duci la un player si sa spui ca esti GA/GM X si ca trebuie sa-ti predea datele de logare altminteri ia ban.Sunt multi copii prosti care ar crede deci categoric NU! Iei ban automat iti garantez nu ai fi primul! Nu apuci sa faci nici level 100 macar iei ban IP.
Daca ai 18 ani poti sa vorbesti cu ownerul daca chiar esti obsedat sa fi GM dar cel mai simplu e sa dai 90-100 lei si sa devi VIP.Asa primesti si tu cateva comenzi si mai ajuti stafful cu ce e nevoie! Succes!
(GM nu poti sa ajungi)

| Emanuel07 a răspuns:

Man tu nu poti sa iti pui GA sau GM sau SGA sau SGM doar cel care detine metinul doar el poate sa te faca si nu prea ai sanse sa te faca doar daca esti cel mai bun prieten al lui Funda PLS!

| FlaviixD explică (pentru Emanuel07):

Nu e adevarat! happy Pentru ca acela nu poate da ban si in plus nu ii apare GM deasupra capului! Deci...