| truliluli a întrebat:

Salut.Joc Minecraft de mult timp pe singleplayer si am incercat sa intru pe multiplayer.Cand ma connectez pe orice server nu ma lasa sa ma misc.Mereu ma misc un pic si ma pune iar la loc.De ce?
Cum pot rezolva problema? Am router.

2 răspunsuri:
| stefrockets a răspuns:

Salut...Aveam aceeasi problema la Call of Duty 2. happy nu stiu cum este Minecraft dar incearca sa dezinstalezi jocul, dupa care reinstaleazalwinking

| Negot_Stefan_1998 a răspuns:

Pai la inceput intri pe cheat si scrii /register apoi scrii orice parola vrei tu dar sa o scrii de 2 ori apoi dupa ce ai scris asta poti juca iar cand intri din nou sa scrii /login si parola pe care ai pus-o tot de doua ori!(: