| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, joc pe un privat numit Lunaris, si se pot face armuri de exemplu cu 3 pietre la fel, 3x protectie + 9 sau 3x eschiva + 9... vreau sa va intreb, PENTRU DUEL, care este mai buna? protectia sau eschiva?

Funda + Vot

1 răspuns:
| Feitan a răspuns:

Nu poti sa pui 3 pietre de acelasi fel pe un itm da eschiva e mai buna ca protectia deoarece eschiva poate evita atacurile (adica cand iti dau un hit sau skill poate aparea inloc de -1000 Missed) dar multi zic ca protectia e mai buna ca da aparare dar nu e adevarat happy