| ThinkDifferent a întrebat:

Joc pe un server de Sa-mp (red.bugged.ro), si ma joc barbut, adica /dice si tot pierd mereu. Ce sa fie? Au hack? Daca exista, sau un bug l-as dori si eu!

10 răspunsuri:
| Woker a răspuns:

Salut, aici puteti gasi un hack pentru bugged http://bit.ly/2ozegox

| Maxim_Romulus_1975 a răspuns (pentru MariusBalannn):

Nu stiu de ce dar nie nu-mi merge adica cand dau sa-l descatc imi zice antivirusu ca nu stiu ce si nu stiu ce dizabilitez antivirusul si tot asa imi face

| draand28 a răspuns (pentru Maxim_Romulus_1975):

Pentru ca e virus(keylogger) care vrea sa iti fure toate parole! numai luati toate kakaturile dupa net!

| Andrei_Neamti_1999 a răspuns:

Au hack....si eu joc pe Red. Bugged...dar mai trebuie sa ai si putin noroc big grin

| Ibutbu a răspuns:

Dupa mine au hack

| Nicu_Gavrila_1998 a răspuns:

Http://hacksampbugged.yolasite.com/ uite aici un site de facut bani eu in momentul de fata am facut cu acest site 750kk

| Stan_Cosmin_2000 a răspuns:

Salut! Joc si eu pe un server (orange.bugged.ro). Ma puteti ajuta cu un money hack?

| Gabriel_Vladut_1991 a răspuns:

Pentru cei care nu au vazut concursul organizat de redbugged cu ajutorul lui Eugen, http://3anibugged.yolasite.com/Return-Home.php