| BigDaddy a întrebat:

Salut.Jocul Saint's row 2 este gen GTA.As vrea sa stiu daca semana cu GTA ex: sa furi masini; sa face ce vrei; sa ati cumperi case; sa ati cumperi haine.
Daca stiti raspundeti.

2 răspunsuri:
| xloverush a răspuns:

Da,este un fel de GTA doar ca, dupa mine este mult mai smecher si mai tare.mie imi place foarte mult.poti face aproape tot ce faci in GTA in afara de faza aia cand te urci cu picioarele pe zid. dupa mine e super. FUNDA?

| WeezyF a răspuns:

Da poti face toate aceste lucruri are o grafica mai buna decat Gta Sa...

uita-te aici:http://www.consolegames.ro/......aints-row/ ai si cateva poze :)