| Rony56 a întrebat:

Jucam GTA San Andreas demaidemult pe acelasi laptop si mergea perfect, cam 30-40 de FPS, era bun. Dar acum cand joc am cam 15-20 de FPS. Nu inteleg ce are... cum adica atunci putea sa mearga atat de bine si acum merge foarte prost... Si mi-am mai reinstalat Windows-ul de acum.
Am Mobile Intel (R) Chipset Family Express 4 Series (placa video)
Pentium (R) Dual-Core CPU T4300 @ 2.10 Ghz 2 CPus (procesor)
2 GB Ram DDR3
Eu am Windows 7 Ultimate 32 bit si am pus tema de XP.
Nu vreau sa aud de boostere sau sa-mi pun Windows XP sau sa imi cumpar un PC/Laptop nou.
Dau Funda!

2 răspunsuri:
| Glen95 a răspuns:

Cu aceeasi problema m-am confruntat su eu in urma cu ceva timp, iar cea mai buna cale de rezolvare a fost o defragmentare a calculatorului. In special partitia unde am avut jocurile si windows-ul. Dar trebuie sa stii ca in timp componentele se uzeaza si isi pierd din putere, asemenea unei masini, daca intelegi. Bafta si sper ca te-am ajutat.

| Rony56 explică (pentru Glen95):

Aha, si cum il pot defragmenta?