| Lustra a întrebat:

Salut la cumpararea unui joc direct de pe Steam, pot introduce 2 coduri paysafe cand dau sa cumpar jocul respectiv sau trebuie sa adaug in portofelul steam-ului? Gen vreau sa-mi iau un joc de 14 eur iar eu doresc sa iau un paysafe de 50lei si unul de 25lei. Explicati-mi va rog mai elaborat si explicit, ofer funda.

5 răspunsuri:
| Alex007xD a răspuns:

Ai 2 modalitati:
- Cand platesti jocul cu paysafe poti baga cele 2 coduri (in total poti baga 3 coduri deodata) si jocul e platit.
- Ori iti pui acei bani in steam wallet (bagi codurile de paysafe in steam)

| Lustra explică (pentru Alex007xD):

Daca platesc jocul cu cele 2 coduri( impreuna fac 15eur iar jocul e 14) voi mai putea revendica acel 1eur?

| Alex007xD a răspuns (pentru Lustra):

Da.

| Lustra explică (pentru Alex007xD):

Daca cumpar unul de 25lei si unul de 50lei voi primii 2 paysafecard-uri separate sau unul de aceeasi valoare? iar cardurile astea au o data de expirare ceva?

| Alex007xD a răspuns (pentru Lustra):

Vei primi 2 si nu expira niciodata