| rap4us a întrebat:

La GTA San Andreas, am o problema. Am ajuns la misiunea Madd Dogg din orasul Las Venturas si nu pot sa o trec din cauza ca Madd Dogg se arunca de pe acoperis inainte sa ajung eu la masina cu care trebuie sa il salvez. Ce pot sa fac?

17 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Baga un cod pentru jetpack ca sa ajungi mai repede la el.
Jetpack = rocketman
Avion cu reactie = Jetjumpjet
Masina de curse = Pdnejoh
Pentru a avea nitro = speedfreak
Pentru parasuta = AIYPWZQP
Sper sa ajungi mai repede la maddog. Daca mai vrei coduri scrie pe gooogle: Gta sa codes si iti da cate vrei.

| rap4us explică:

Nici nu am timp sa bagparola ca ala se arunca...

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru rap4us):

Inca nu am ajuns la acea misiune dar daca esti atent la e ti se cere sa faci poate o sa treci.
bafta.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Bah,tu la care misiune ai ajuns. ca eu am trecut de maddog. cand intri in casa aia trebuie sa fi silentios sa omori gardienii aia cu cutitul apoi iti iei un pistol si ii omori si dupa aia trebuie sa iei un caiet sau ceva dosar si dupa aia iesi afara si dupa aia trebuie sa mergi la OG sa ii dai dosarul. daca ai nelamuriri intreaba laughing
sau d emisiunea aia in care fuge cu masina si nul poti prinde. ca si eu am fugit cu jetu dua el si pl.
da-mi un reply cand esti.

| rap4us explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Ba. Nu e misiunea lui OG. Pe aia am terminat-o de cateva luni. Uite linkul unde poti vedea misiunea pe care nu reusesc sa o fac : http://www.youtube.com/watch?v=Nrpk1fCRWiA
Uita-te si daca totusi mai ai idei sa imi dai reply.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru rap4us):

Pai de ce nu incerci sa faci cum a facut in videoclip?
Trebuie sa iei masina aceea cu cutiile, iti arata pe harta unde e, si sa o duci la maddog ca sa sara pe ea sa nu cada pe jos. Dupaia mergi cu el la spital. Dar ai grija sa nu faci accidente pana la spital si sa conduci incet.
uita-te la 1:32 la video si o sa vezi masina pe care sa o iei.

| rap4us explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Da, dar la mine sare madd dogg de pe cladire extrem de repede si nici nu reusesc sa ajung la masina ca imi scrie mission failed...

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru rap4us):

Baga un cod pentru trecerea timpului mai incet sau pentru slowgameplay sau pentru adrenalina. incearca.

| Gabi19971983 a răspuns:

Cum fac atunci cand vrea sa ies din el sa mi se salveze? cand intru sa nu o iau de la inceput?

| rap4us explică (pentru Gabi19971983):

Te duci in meniu, apesi pe map si acolo te uiti pe harta pana iti apare ceva care seamana cu o discheta... apesi dreapta mouselui pe discheta iar apoi intri din nou in joc si o sa vezi ca pe harta (in joc) ai un punct rosu (nou). Te duci la punctul ala intri in casa respectiva si mergi la discheta din casa. Si o sa te puna sa alegi acolo save file 1, 2 sau altele
apoi apesi pe una din ele si gata.

| pittbull123 a răspuns:

Scrie pe youtube gta sa misiunea madd dogg si poate si gasesti funda?

| Alexandru_Chitu_1986 a răspuns:

Cum fac sa imi fac o casa in las venturas?

| Alexandru_Chitu_1986 a răspuns:

Salut imi spune cineva cum imi fac casa in las venturas?

| vasiuandrei a răspuns:

Cum pot sa trec o misiune la gta, sa la S langa aeroportul stricat, cu elicopteru, cand trebuie sa impusti cu rachete tiruri

| Oita_Catalin_1996 a răspuns:

Sall am aceeasi problema ca si tine si nu pot face misiunea. Daca sti cum zi-mi si mis plz

| carmen26 a răspuns:

Pai ce trebuie tu sa faci condui pe baiatul ala si pe femeie in mare atunci tu apesi pe tasta f pentru a iesi din masina iar ei se vor duce in mare si vei trece la o alta misiune stiu pentru ca si eu sunt la aceeasi misiune funda?

| Panait_Ionela_1979 a răspuns:

Hei,eu nu stiu pentru ca nu am ajuns la ea.sunt la o misiune la care te duci la docuri cu Rider si trebuie sa furi armament.Nu am trecut de ea nicicum.Nu ma ajuta cineva?