| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

la pc-ul meu am bagat catile in mufa in fata si nu merg merg doar in spate dar eu vreau sa le bag in fata si in spate boxele ca sa nu mai stau toata ziua sa mut sa bag boxele, castile etc.
cum pot face in fata nu mi se aud castile dar in spate merg.
ce por face?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Din cate stiu, nu le poti face sa mearga simultan. Trebuie sa umbli in setarile Managerului Audio din Control Panel, pentru a face modificarile necesare, astfel incat din Rear (port audio spate) sa treci pe Front (port audio fata). Daca alegi Front, portul audio din spate se va opri si va trebui sa modifici setarile de fiecare data cand vrei sa sa auda castile din fata sau boxele din spate.