| Chicaaau a întrebat:

La PES 2012 am instalat RPES 2012 adica un patch in care sunt si echipa romanesti... Dar merge patchul doar cateva minute si dupa acele cateva minute patchul nu mai functioneaza, adica in loc de steaua imi da FC Utrecht si la fel cu celelalte echipe din Romania....deci este egal cu 0. Cine poate sa imi dea si mie un patch cu echipe romanesti si sa functioneze pentru PES 2011? pls,

1 răspuns:
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Poate ca se schimba de la kitserver de acolo adica de la setup...sau mai bine e sa-ti reinstalezi jocul si apoi sa descarci rpes 2012 de pe alt site...