| IneedTPU a întrebat:

Salut.La pes 2013 am inceput,, become a legend" si joc decat amicalele si nu ma baga in meciurile oficiale.Ma mai baga din cand in cand rezerva dar nu ma introduce nici atunci in meci. Apare forward time si skip.Ce se intampla? E vreun bug? FundaVOt

Răspuns Câştigător
| 4312312312 a răspuns:

Fii atent! La urmatoarele meciuri amicale trebuie sa dai impresie foarte buna.O sa te bage sigur. Sper ca ti-
am fost de folos

| IneedTPU explică (pentru 4312312312):

Am facut asta, la pro si regular am dat cate 4-5 goluri, chiar am dat si la begginer si am dat 10-11 goluri si ma baga rezerva si din cand in cand ma mai baga pe teren dar vreau titular...

2 răspunsuri:
| iceyps a răspuns:

Trebuie sa joci bine in meciurile amicale ca sa te bage in teren in meciurile oficiale. Funda?