| octavius123 a întrebat:

Salut lume! Am cumparat de pe G2A jocul GTA V dar cand sa bag codul de activare pe steam sau Rockstar social club imi spune ca este invalid. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Dacă nu reușești să active codul din prima e posibil să fie deja folosit.
Dacă ai avut protecție activă când ai cumpărat codul, poți să îți primești banii înapoi. Dacă nu ai avut, e posibil să rămâi păgubit.
Trebuie să verifici de la cine cumperi, nu cumpăra niciodată de la cineva cu scor mai mic de 95% și cu puține vânzări.

Recomand să încerci și alte siteuri, data viitoare. Cel mai bine intri pe allkeyshop și acolo îți indică mai multe siteuri pentru fiecare joc în parte. Unele au scor bun, alte scor mai puțin bun.