| SPYKER a întrebat:

Salut lume! v-ati gandit vreodata ca puteti face bani cu o aplicatie? Aplicatia se numeste WHAFF ( o poti downloada de pe Magazi Play sau App Store ) Va da ei niste joculete...sau inviti prieteni si primesti $
Cu banii pe care ii castigi poti sa iti cumperi jocuri de ex: vrei un joc de pe Steam.
Dupa ce instalati aplicatia bagati codul meu (BW45306) ( o sa primesti 1$ ca l-ai bagat...iar eu o sa primesc 0, 30$ )
Va multumesc mult si multa bafta!

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Nu mai fa asa ceva
E pacaleala
Dupa ce platesti punctele sau bani de iti zic ei
Iti va da de completat un survey si in 98% nu primesti nimic
Daca ai vazut comentari bune sunt puse de cei ce au creat aplicatia pentru a indemna pe alti sa o foloseasca
Treaba ta, fa cum vrei