| Hasss a întrebat:

Salut lumee big grin
vreau sa ma reapuc de metin2 si pana acum n-am avut un caracter bun ca sa pot bate si eu pe cineva... chiar nu stiu sa fac un caracter capabil de asta, as dori un fel de "tutorial" despre cum sa fac un caracter intr-adevar puternic in pvm si in pvp

acum as mai dori daca se poate sa-mi dati un server privat
un pic cam greu dar sa aiba multe evolutii la armuri, accesori etc.

multumesc happy
o zi buna in continuare

1 răspuns:
| iusy98 a răspuns:

Incearca metin pvp sau hammer sau energy. La pvp ai lvl 250, epice... si restul sunt destul de misto si te cresti usor (2-3 ore lvl 90-120) big grin