| denisnic88 a întrebat:

Salut luuume! Sunt Denis si as vrea sa va intreb cevaCand intru in Cs mi se face tot ecranul negru si zice asta :OUT OF RANGE
dar se aude sunetul de la inceputul cs-ului.am schimbat grafica la cs si cand a intrat asta imi aparea....Ciudat nu?
Va rog sa imi dati o explicatie la ce sa fac
funda+vot

1 răspuns:
| Rysor a răspuns:

Este din cauza monitorului. Ai schimbat grafica jocului şi probabil grafica pe care ai ales-o tu, este insuportabilă monitorulului tău.
Singura soluţie:
- Schimbă-ţi monitorul sau reinstalează-ţi Windows-ul şi lasă grafica jocului neschimbată.