| Darthmau5 a întrebat:

M-am abonat la optiunea de internet de la Orange Colibri Young si am cerut sa imi fie acordate 15 zile de testare a internetului. Mi-a fost spus ca daca nu il returnez in 15 zile, atunci se va activa abonamentul. Din moment ce sunt multumit si am hotarat sa pastrez abonamentul, exista o cale sa il activez mai repede si sa nu astept sa treaca cele 15 zile?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Da, se poate. Trebuie sa mergi in magazinul unde ai incheiat contractul si sa soliciti activarea.

O zi buna,
Orange Helper

| Darthmau5 explică (pentru OrangeHelper):

Singura problema este ca am fost deja la acel magazin cu o zi in urma si domnisoara care mi-a facut abonamentul a zis sa astept autoactivarea...Probabil nu vroia bataie de cap
Oricum, multumesc de raspuns!
big grin