| catalin542000 a întrebat:

Salut, m-am apucat de minat, si sa zicem ca am minat 0. 5BTC, si ma duc la BTC Romania sa ii convertesc in lei,mai departe nu mai stiu cum dau banii,prin posta sau trebuie facut un card neaparat?

Si am mai auzit ca exista si un card de btc, nu stiu exact la ce se foloseste, probabil daca vrei sa platesti cu btc orice cumperi, dar daca eu transform in lei nu cred ca imi trebuie card?

2 răspunsuri:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Nu cred ca ai minat 14500 de lei (145 de milioane)

| catalin542000 explică (pentru UnTipObisnuit):

Se vede ca nu ai citit! SA ZICEM CA AM MINAT 0. 5BTC! un exemplu.
Si pe deasupra de unde sti tu ca nu am minat! Minez din 2016