| anonim_4396 a întrebat:

m-am apucat recent de gaming, spuneti-mi ce mai trebuie sa fac la el si ce parere aveti....si daca vaa place Like, comment, subscribe... https://www.youtube.com/channel/UCSuWz-B1t8Xf48bAZ_K-Wig

2 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

In primul rand trebuie sa folosesti fraps pentru a filma jocurile, pentru a evita lagu' si cand apar jocuri noi sa incarci video cu ele asa o sa ai mai multe like uri comment-uri subscribe. etc!

| anonim_4396 explică (pentru javiga):

Pai eu folosesc fraps dar tot am lag si am incercat si cu alte programe si la fel sad