| Bogdanvali a întrebat:

Salut, m-am apucat recent de league of legends si am uitat sa modific locatia si sunt pe America, cum pot sa ma dau pe Europa fara sa schimb contul?

Răspuns Câştigător
| UnderVoltage a răspuns:

Din pacate schimbarea regiuni costa RP (indisponibil momentan din cauza sfarsitului de sezon dar din cate tin minte echivalentul a 50 lei) lucru ce nu merita, eu recomand sa iti faci un cont nou mai ales ca chiar tu ai spus ca ai inceput sa joci recent si nu ai foarte multe de pierdut.