| Florin18dec a întrebat:

Salut.M-am apucat si eu recent de Youtube si am probleme cand uploadez un video.De exemplu vreau sa uploadez un video de 8-15 min. Dupa upload, cam dupa 3-4 ore videoul are 15 sec si imaginea tremura sau are lungimea normala si tremura doar videoul.Stie cineva cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ar trebui sa mearga la fel de bine in amandoua rezolutiile!
Randarea se face automat imediat dupa incarcare dar am impresia ca dupa ce s-a terminat randarea poti sa schimbi rezolutia chiar si pe Youtube pe canalul tau...

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Inainte sa uploadezi converteste acel video in rezolutia acceptata de Youtube! Incearca 1280x720! Bafta!

| Florin18dec explică (pentru lpavel):

Am posibilitatea sa le randez si in 1080p?
poate sa mearga in 720 mai bine ca in 1080?

| lpavel a răspuns (pentru Florin18dec):

Ar trebui sa mearga la fel de bine in amandoua rezolutiile!
Randarea se face automat imediat dupa incarcare dar am impresia ca dupa ce s-a terminat randarea poti sa schimbi rezolutia chiar si pe Youtube pe canalul tau...