| KanekiMalai a întrebat:

Salut.M-am cam plictisit sa ma joc jocuri,au aceiasi poveste,aceias grafica, ma joc numai lol si atat.
Sa vand calculatorul si contul de steam si sa cumpar un laptop pe care sa ma joc lol si pentru scoala? mentionez ca am un cont de steam de vreo 1000 euro deci cred ca as lua vreo 450 lei.

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Daca te joci Lol normal ca te plictisesti.

Joaca-te Witcher 3, Life is Strange, Heavy Rain, Little Nightmares, Firewatch, Metal Gear Solid, si altele.

| KanekiMalai explică (pentru Gonrax):

Nu joc numai lol uita-te pe contul meu de steam http://steamcommunity.com/id/MangekyoZZZ6969/

| Boss491 a răspuns:

Vinde-ti ma veceu ala ca iei 3000 de lei pe el si mai lasa naiba lolu

| Boss491 a răspuns:

Aa si vezi ca 1000 de euro inseamna 4500 lei nu 450 fraiere