| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, m-am jucat minecraft pe un server, am incercat sa ma joc cu resource pack, l-am descarcat si doar o parte din el a inlocuit fata de minecraft-ul normal pe acel server gen blocuri dar cealalte gen tag, etc imi scriu chinezeste si nu s-a inlocuit, ce as putea face in situatia asta ca sa inlocuiasca tot la resource pac pe acel server cand intru

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca serverul nu are are si el acel resource pack nu va merge corect.

| SacuiuRobert926 explică (pentru Wr3nch):

Nu am inteles

| Wr3nch a răspuns (pentru SacuiuRobert926):

Degeaba descarci tu resource-pack-ul daca nu e instalat si pe server. Tie iti va merge ca lumea doar daca joci single-player sau daca proprietar-ul serverului instaleaza si el acelasi pack.