| KaZuO a întrebat:

Salut m-am reapucat recent de metin2ro.Adica vreau sa ma reapuc deci am instalat metin2ro tot asa il deschid e bine cu patchu imi ruleaza hackshieldu numai ca am o problema imi arata fereastra de la metin2 si se face neagra apoi dupa cateva secunde scrie no responding si asa ramane vreo solutie are cineva as ramane foarte recunoscator!

1 răspuns:
| n1n1o a răspuns:

Sal, problema asta am avut-o si eu dar nu am gasit solutie, incearca sa ai un interval mai mare de timp intre conturi (adica intri pe primul cont si apoi intra un pic mai tarziu pe alt cont)