| tibi211 a întrebat:

Ma cam plictisesc ca n-am ce sa ma joc imi plac jocurile online ca metin 4story.Va rog sa-mi spuneti unele jocuri de genul asta dar fara instalare ca adventurequestworld battlefieldgeneral bine astai nu-i online dar e misto, daca stiti jocuri de genul asta va rog sa mile ziceti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexalex244 a răspuns:

Gamez aion e belea tare plzzzzzzz funda

1 răspuns:
| Fly2Sky a răspuns:

Mai handicapatule joaca gta vice city multiplayer sau gta san andreas multiplayer oricum 4story nu-i metin2 sau mt2 the best ai 5 kinguri la magazin esti prost