| Choasmakerangel a întrebat:

Ma gandeam asa la cum era metin2 acu' ceva timp si m-a lovit "nostalgia" ca sa zic asa laughing.As vrea sa-mi spuneti si mie niste servere de metin private nu conteaza pvm/pvp sau astea, doar sa fie printre primele care au aparut la noi sau cele mai vechi daca stiti.Gen Earth,fun,Tim, X daca stiti mai multe ar fi superbine.

3 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Metin2anaconda, da-mi cere pe Facebook pentru detalii la Metin Overthelimit

| SmokeDeejay a răspuns:

Metin2 global, metin2 of astea ia un fel de hard.
În rest îți recomand metin2rog, play. Aruncă o privire.

| WebShok a răspuns:

Salut uite aici unu calumea https://metin2blaze.com

Metin2Blaze, un server PvM Mediu cu rate de 150%, sisteme noi implementate, un game-play frumos și nou!

Informații generale despre server :
- Nivel maxim: 120
- Puncte status: 95
- Ch-uri: 2/4 (Când serverul o sa dețină un număr mare de playeri o sa fie 4/4)
- Rate: Experiență-150%, Yang-150%, Drop-150%
- Sisteme: de Costume, de curele, de eșarfe, de peturi, de inele, shop offline, de alchimie, skinuri de arme, de insotitori, de mounti, de energie
- Mape: Cele 3 mape beta + Turnul lui Nemere, Porțile Iadului, Catacomba Diavolului, Camera de Cristal
- Evoluțiile sunt pana la Beta, exista și accesoriile beta ele se craftează la un npc în joc, avem și un sistem de craftat costume speciale și inele
- Bonus-urile: Ca pe oficial
- Lycanul este fără nici un bug!
- Mod de joc : PvM Mediu.
- O varietate mare de costume.
- Damage-ul intre rase este echilibrat.
- Mount-uri noi.
- Update-uri saptamanale.