| 123Valentin123 a întrebat:

Salut ma joc Dark Messiah of Might and Magic si cand intru in joc imi da eroare.cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Daca ai o scurtatura la joc pe desktop dau click dreapta pe scurtatura si dai "Run as Administrator".

4 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Daca nu ne dai mai multe detalii despre eroare nu putem sa iti zicem pe ghicite. Spune-ne si noua ce scrie eroarea mai cu exactitate.

| 123Valentin123 explică (pentru CrazyRat):

Ceva cu Onlyn at game runnin one at time.

| 123Valentin123 explică (pentru CrazyRat):

Am jocul 25 to life mi l-am bagat cu deamoon tools.Cand intru in el imi da eroarea``Wrong disc insert.

Please insert the original CD/DVD

| CrazyRat a răspuns (pentru 123Valentin123):

Http://goo.gl/TfqJf8
Dezarhiveaza si copiaza unde ai instalat jocul.

| CrazyRat a răspuns (pentru 123Valentin123):

Daca ai o scurtatura la joc pe desktop dau click dreapta pe scurtatura si dai "Run as Administrator".