| PhoTay a întrebat:

Salut ma joc de 2 saptamani League Of Legends si nu stiu ce erou sa imi cumpar... prefer ceva gen( xin zhao, fiora, darius) imi puteti da vreun sfat in legatura cu, campionul pe care sa mi-l iau si cu runele ( adica ce rune sa imi iau)

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Salut,eu zic sa ti-l cumperi pe Jax, costa doar 1350 ip si e aproape cel mai bun campion PvP,si runele poti sa iti strangi multe puncte pentru a le cumpara, daca cumperi din astea ieftine nu prea au niciun efec, eu zic sa iti cumperi rune numai cu critica pentru ca tu iti cumperi de la shop numai viteza de atac si daune, dupa aceea viata, nu prea ai timp si gold sa cumperi iteme cu critica asa ca iti recomand sa iti cumperi rune cu critica.

| Andrey758NX a răspuns:

Sall cu runele nu stiu ca si eu joc lol de vreo 4 zile dar eu iti recomand sa joci pe Warwick sau daca vrei ceva mai bun iatil pe Aatrox

| alexrazvan2000 a răspuns:

Ii sugerez pe aatrox bliz si il mai sugerez pe pantheon