| Vanessa15 a întrebat:

Salut, mă joc de ceva timp acest joc free fire și am schimbat numele cu un nume care spunea ca există deja iar acum nu îmi mai pot accesa contul, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, pana te va debloca adminul jocului, nu poti afce nimic.
Ideea ta de aschimba numele a fost perceputa ca un abuz sa-i furi altcuiva identitatea, de aceea ai fost blocata.
Ma rog, inveti din greseli si nu le mai repeti niciodata, daca nu vrei sa ramai pe afara, cum ai ramas acum.

| Vanessa15 explică (pentru Violleta2022):

Bine, multumesc.

1 răspuns: