| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Ma joc FIFA 16 Demo dar am o problema! Jucatorii care sunt la balon sunt incercuiti si imi arata pe ce sa apas in timp ce am mingea! Unde trebuie sa setez sa scap de cercul ala?

Răspuns Câştigător
| CatalinFTW a răspuns:

Salut! Pui pauza in timpul meciului si te duci la "Settings". Vezi ca undeva ai "gameplay settings assistance" sau ceva de genul. E o optiune "Fifa trainer" parca. Ai 3 alegeri, "On", "Hide", "Off", din cate imi amintesc. Alegi "Off" si dai ESC pana intri din nou in meci. Sper ca te-am ajutat happy

| Mitrutz_Mitrut_1997 explică (pentru CatalinFTW):

Da... Fix dupa ce am pus aceasta intrebare am mai cautat putin in setari si am rezolvat problema!
Multumesc oricum!winking

2 răspunsuri:
| Netbaidaniel a răspuns:

Salut! Am aceeasi problema si nu gasesc sa scot cercul ala..am incercat sa intru cum ai scris aici la colegu si nu e la fel la mine nu gasesc