| madalin28 a întrebat:

Salut.Ma joc gta san-andreas si nu pot trece acea misiune in care sa il inpusc pe omul acela(intru in casa dar pana sa ajung la el se trezeste), exista vreun cod sau alt ceva? Dau funda

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Presupun ca e acea misiune in care iei o dubita si trebuie sa ajungi la mosul acela de langa ocean? Nu trebuie sa-l omori, trebuie sa furi acele mici cuti imprastiate peste tot in casa, mergi incet prin casa, apasa "ctrl" si adunca cutiile.

| GhostHunter0132 a răspuns:

Nu trebuie sa il impusti trebuie sa furi cutiile din casa lui si mergi si tu mai incet nu normal funda?