| xSequel a întrebat:

Ma joc Metin2 CandyLongju si am vazut ca unii calaresc lei,(de animale vorbesc, nu de bani big grin) lupi si tot felul de animale (am vazut numai lei si lupi).
De unde iau animalele? Le cumpara de undeva, ori ce?

Răspuns Câştigător
| ArmaGHEdon_3757 a răspuns:

Acestea sunt un fel de globuri de tranf(care arata altfel in inventar) si pot fi achizitionate cu bani reali de la itemshop(insa depinde de sv ele pot fi achizitionate si cu bani virtuali)

2 răspunsuri:
| GeoMalfoy a răspuns:

Buna si eu joc si sa stii ca e la magazin carte din aia costa 200kk la batranul acela:X tongue

| Kamasutrayo a răspuns:

Cum se numeşte cartea?