| MacHo_Mary_1994 a întrebat:

Salut, ma jucam acum mult timp un joc de strategie, iti alegeai mapa si peste tot gaseai masini de lupta, oamenii pe harta si trebuia sa ii selectezi sa fie oamenii tai si te puteai lupta, erau tancuri, soldati, harta era destul de mare, eu jucam pe una cu un desert asa si trebuia sa furi niste avioane sa scapi parca, imi poate spune cineva cum se num?

1 răspuns:
| KevinLevin a răspuns:

În ce an ai jucat acel joc poate îl găsesc rapid pe google dacă îmi dai anul în care ai jucat acel joc.