| tryharderwolf a întrebat:

Salut, ma numesc Stefan si caut pe cineva care are nevoie de ajutor in editing pe photoshop (de ceva timp ma pasioneaza editing-ul in photoshop), asa ca daca are nevoie cineva va rog contactati-ma (discord TryHarder Wolf#1444) (ma refer strict la jocuri)

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Mno, am vreo 5 ani de cand buchisesc eu prin PS si nici acum n-am priceput cum sa fac, sa folosesc si la ce se folosesc layer mask-urile... dar si lenea sa caut este pe masura rolling on the floor