| MihaiP284 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva? Când intru in samp se incarca iconițe cu gta san Andreas dar după se face ecranul negru și trebuie sa opresc pc ul din buton. Cred ca e de la rezoluție si nu pot șterge gta_sa.set din documente. Știe cineva ce as putea sa fac? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se face ecranul negru incearca sa apesi Win + Ctrl + Shift + B. Nu joc samp dar nu vad de ce nu ai putea sa stergi acel fisier. Fie nu ai drepturi de administrator fie ruleaza vreo aplicatie care foloseste acel fisier in fundal. Ce scrie mai exact cand incerci sa o stergi?

| MihaiP284 explică (pentru anonim_4396):

Am citit ca aceasta aplicație iti face rezoluția automat 800x600, și trebuie șters, când încerc sa-l șterg imi zice Error 0x8007016A. Nu știu ce pot sa fac sa schimb rezoluția jocuri fără sa intru in samp.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaiP284):

Nu am acces la joc sa vad in ce fisier salveaza rezolutia, totusi incearca sa dezinstalezi sau dezactivezi One Drive daca il ai instalat, dupa incearca sa stergi fisierul ala din nou.