| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ma poate ajuta cineva cu un program gratuit de inregistrat jocuri? eu am folosit si folosesc in special bandicam(la bandicam stiu o metoda prin care poate fi folosit gratuit) dar acum nu imi inregistreaza si jocul de asemenea am mai folosit loilo game recorder,obs, Free Studio, dar nici unua dintre acestea nu imi mai filmeaza jocul ci doar ecranul laptopului.E, cineva care ma poate ajuta? Mentionez ca acest lucru s-a intamplat dupa ce mi s-a schimbat hard diskul ca era defect.Dau funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| xSega a răspuns:

Dacă ai Windows 10 poți înregistra direct din el fără vreun program anume