| albastru777 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva in legatura cu jocul Gta San Andreas pe Android?
l-am achizitionat, si, dupa cateva minute de joaca, imi da eroare si ma scoate din joc 'din pacate aplicatia s-a oprit' dupa care intru din nou in joc si o iau de la inceput fara a se salva, cum pot remedia aceasta eroare?
ofer funda

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Dezinstaleaza jocul, va putea fi reinstalat fara probleme, odata ce l-ai platit il poti sterge si reinstala de cate ori vrei pe cate telefoane vrei daca sunt toate conectate la acelasi cont google, stai linistit, dupa ce dezinstalezi jocul, reporneste telefonul, instaleaza iar jocul si vezi daca merge, daca nu, le poti lasa un review pe google play in speranta ca va fi citit de developeri si remediata problema.

| albastru777 explică (pentru RB26DETT):

Am incercat dar din pacate nu s-a rezolvat problema, exista vreun mid sau vreo setare care ma poate ajuta sema remediez problema?

| PREDAERIK123 a răspuns:

Este o setare din joc frame limita său ceva de genul, o activezi si probabil nu o sa mai primesti crash