| SyNcr0N93 a întrebat:

Salut! Ma poate ajuta cineva va rog cu un metin2bob gratis si bun?

2 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Eu iti recomand sa te bagi pe un server privat, in loc sa stai cu hack-uri si sa te faci de ras.

| SyNcr0N93 explică (pentru Adrian5575):

Pentru sever privat vreau bob ul, nu am cu ce sa ma fac de ras si este problema mea daca ma fac de ras sau nu sau daca iau ban. Incetati cu raspunsurile de genul care nu au nici o relevanta, nu duc nicaieri comentati doar daca puteti ajuta cu ceva.