| dosia26 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva intr-o problema? Am ets2 de pe steam cumparat, am descarcat moduri cu harta romaniei de pe net si nu imi merge niciun mod...nu imi arata harta...ce trebuie sa fac si de unde trebuie sa descarc harta ca sa imi mearga? multumesc frumos si ofer funda daca ma poate ajuta cineva sa rezolv problema

1 răspuns:
| PabloW a răspuns:

Nu toate modurile funcționează, indiferent daca ai cumparat jocul sau nu. Si eu am încercat vreo 3 moduri de harta României si nu au mers. Nu cred ca s-a creat niciunul bun pana acum