| EuSuntCosmin a întrebat:

Salut.Ma puteti ajuta cu cateva raspunsuri?
Vreau sa imi schimb placa video care arata >asa===

Video Card Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
Manufacturer Intel
Chipset Intel(R) GMA 3100
Dedicated Memory 256 MB
Total Memory 256.0 MB

Processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2. 20GHz
Manufacturer Intel
Speed 2.2 GHz
Number of Cores 2

Operating System Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
Service Pack 3
Size 32 Bit

Display Maximum Resolution 1280 x 1024
DVD TEAC CD-W552E
CD TEAC CD-W552E

Memory 1.0 GB

Dupa cum ati vazut v-am dat informatii despre pc..Acum ma puteti ajuta cu cateva linkuri cu placi video sau daca imi puteti spune ce placa video sa iau de pe la magazine.Multumesc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

NU merita sa iei o placa video noua pentru ce vechitura de sistem ai tu. Ia ceva SH la maxim 120 RON (9600 GT, de exemplu) si mai ia si CEL PUTIN inca un GB de memorie.

| EuSuntCosmin explică (pentru KodrutZ):

Multumesc

| KodrutZ a răspuns (pentru EuSuntCosmin):

Cu placere, pentru achizitii sh fara dubii si la preturi OK sa nu te puna naiba sa te complici cu mizeria aia de Okazii. Du-te pe forumul Computergames.ro.